סדנאות אימפרוביזציה ופעילויות נוספות

סדנא שמיועדת לקהל הרחב. לכל אחד מאיתנו קיימת היכולת לאלתר ברמה כזאת או אחרת. מטרת הסדנא היא להקנות כלים שיאפשרו למשתתף בסדנא לשפר את מהירות התגובה שלו. (עד 15 משתתפים)

אימון יכולות המכירה/שירות בעזרת משחקי תיאטרון העושים שימוש באלמנטים מעולם האלתור (הקשבה, מהירות תגובה וכו')

המגוון של התרגילים המשלבים חוויה, צחוק, פתיחות ושיתוף של המשתתפים בקבוצה, מהווה קרקע פוריה ליצירת אירוע מגבש וזכיר. המפגש הייחודי אינו דורש יכולת מיוחדת או ידע מוקדם מלבד הרצון ליהנות ולהתשחרר.

סדנת אימפרוב מוזיקלי מאפשרת לך להתנסות במגוון פורמטים של שורטים המשלבים בתוכם שירה מאולתרת, והכל באווירה קלילה, מהנה ובלתי-שיפוטית. בסדנה יוקנו כלים המאפשרים חריזה על המקום, יצירת שיר מאולתר בקבוצה, ושילוב שיר בתוך סצינה.

תמיד רציתם לעמוד על במה ולשיר עם להקה מלאה (גיטרה, בס, תופים וקלידים). הזדמנות נהדרת לתת לקבוצה חוויה בלתי נשכחת.

בסיום הסדנאות למתחילים ומתקדמים יש לא מעט משתתפים שגילו התמכרות קלה לעולם האימפרוב, לתרגילים ולמפגשים השבועיים בהם הם פוגשים דמויות רבות שהיו חבויות שנים בתוכם ורק חיכו לצאת.

השימוש במיומנויות האלתור בעולם העסקי מלמד מנהלים להיות יותר קשובים ומרוכזים בסוגיות בהן הן עוסקים, להבין את קהליהם, מי הם ומה צרכיהם וכמובן שאימפרוב מאפשר לך לנצל את זה מהר יותר.

תכינו את יצר התחרותיות שלכם, כי זה הזמן לשחק משחקי חברה ייחודיים ומבדרים.

רק תזרקו רעיון, ואנחנו נאלתר לכם מופע שלם על בסיס תרגילי אימפרוביזציה קצרים בסגנון "של מי השורה הזאת בכלל"

תכינו את הבאזרים ואת כל הצלילים והשירים שצברתם במוחכם במשך השנים. זה הזמן להראות מה אתם שווים. משנות השישים ועד היום וזה לא משנה אם זה רוק, פופ, רגאיי או שירי ארץ ישראל היפה - זה המקום של כל קבוצה להרים את הלוח המחיק ולצבור עוד נקודה.

סדנת אימפרוב מתקדמים

אז עברתם את סדנת המתחילים או שאתם כבר מכירים את עצמכם ויש מצב שאתם מוכנים לקפוץ לצד היותר עמוק של הבריכה. זה הזמן להתאמן על היכולות, להוריד חלודה ולשפר את הצד המאלתר של המוח

סדנת מנהלים פרקטית - משחקי ניהול

אין ספק שהיכולת שלנו להשתפר בכל דבר ובפרט בניהול עובדים מתבססת בעיקר על ניסיון נצבר. טעויות שבצענו במהלך העבודה שלנו כמנהלים יעצבו את דרך ההתנהגות העתידית שלנו.

 

אבל אולי יש דרך לחסוך את חלק מהטעויות ולהאיץ את הניסיון, להתנסות בניהול במצבים משתנים, במקרי קיצון שיעזרו לנו ברגע האמת. באופן מאד מפתיע, אכן קיימת דרך כזאת, פעילות מאמנת למנהלים, שמטרתה לתת למנהלים כלים והכוונה בסימולציות המדמות סיטואציות אמיתיות בהן נתקל המנהל ביום יום.