סדנאות מנהלים

בעולם של היום תפקידו של המנהל הופך לדינמי מול שינויים תכופים ומהירים איתם אמור להתמודד ביום יום. המנהל צריך להתאים את עצמו לשוק מתחלף, מוצרים ושירותים הדורשים שינוי ועדכון תמידי בכדי להשאר רלוונטיים ועובדים מתוחכמים שניהול מסורתי ומקובע יעביר אותם מהר לכיוון תפקידם בחברה אחרת או גרוע מכך ישחוק את התפוקה שלהם באופן משמעותי.

 

איך ניתן לאמן את המנהלים לאתגרים האלה? וכיצד ניתן לזרוע בהם את האמונה שהם יכולים וצריכים להשתנות?

כאן אנחנו נכנסים לתמונה עם נסיון עשיר בניהול חברות, מוצרים ועובדים בשילוב ידע בעולם שיפור יכולות אישיות בוורטיקלים שונים כגון: יצירתיות, הקשבה, קבלת החלטות, בטחון עצמי וחשיבה מהירה.

 

סדנת פיתוח מנהלים מהסוגים המוזכרים מטה מאפשרת הטמעה של הערכים שברוב המקרים חלקם חסר בארגז הכלים של המנהל בין זמננו, הם נדחקים הצידה במקרה הטוב ובמקרים גרועים יותר לא ידוע על קיומם וחשיבותם.

כל הסדנאות מועברות באופן חוויתי ומשלבות לכל אורכן סימולציות הבנויות על סיטואציות מחיי המנהל וזאת על מנת לייצר זכירות והטמעה יותר עמוקה של החומר עליו נעבוד ובמקביל לרתום את המנהלים לתהליך אותו נעבור יחד.

 

סדנת יצירתיות

התשובות נמצאות שם אי שם במוח, אבל מעייפות או מהלחץ היומיומי אין אפשרות למנהל להגיע אליהם, להביא אותם לשולחן ולגרום להם לצאת החוצה, דבר שיכול לגרום לתגובת שרשרת של פרץ יצירתיות אצל מנהלים נוספים בארגון. ניתן לאמן את המוח לחשוב מחוץ לקופסא, לבצע סיעור מוחות אישי, המנהל עם עצמו, וניתן ללמוד לעשות זאת באופן מהיר. המנהל של היום נתקל בהמון שאלות ובעיות אליהן הוא אמור להביא פתרונות. והוא מוצא את עצמו מול הרבה דילמות: עובד שרוצה קידום, מוצר שדורש בידול או שדרוג, מחלקה שצריך להעיר את האנרגיות שלה ועד בניית מודל עסקי לשירות חדש או אפילו פיתוח עסקי בכיוון של רכישת חברה לתוך הארגון. כל הדוגמאות האלה דורשות יצירתיות שבהעדר אותה חשיבה יצירתית הארגון יכול לאבד את רוח הצמיחה שלו סדנת יצירתיות למנהלים מובילה את אותם מנהלים בדרך חדשה ומפתיעה מול אתגרים ודילמות מוכרות מהעבודה השוטפת שלהם.

סדנאות המנהלים שלנו מאפשרות לקחת את הכישורים של אותם מנהלים ולאפשר להם לראות את הדברים מזוית שונה. להתנסות על יבש בכלי ניהול שונים מאלה שברשותם, בהם הם עושים שימוש כברירת מחדל, ולבחון אופציות חדשות, לבצע סימולציות, לנהל דיון ולבחור מה הדרך הנכונה עבורם.

 

סדנאות נוספות:

סדנת מכירות

 

סדנת שיפור יכולות אישיות

 

סדנת מנהלים - משחקי ניהול

 

סדנת קבלת החלטות

 

סדנת בטחון עצמי

 

סדנת ניהול והתמודדות עם הקשיים השוטפים בהם נתקל המנהל

 

סדנת גיבוש למנהלים

 

תרגיל מתוך סדנת מנהלים
פיתוח כישורי ניהול